SWP

   Kenia
 2020-12-22 Spotkanie mikołajkowe 2020 w rezydencji Ambasadora RP

11 grudnia 2020 r. Ambasada RP w Nairobi zorganizowała tradycyjne już spotkanie mikołajkowe dla najmłodszych przedstawicieli Polonii i ich rodziców w rezydencji Ambasadora RP.

W br., z uwagi na trwające polskie przewodnictwo w Grupie Wyszehradzkiej, dołączyli do nas również przedstawiciele placówek dyplomatycznych Czech, Węgier i Słowacji w Nairobi wraz z rodzinami.

Spotkanie było doskonałą okazją, aby poczuć przedświąteczną atmosferę tak daleko od Ojczyzny i spotkać się w kameralnym gronie po kilku miesiącach kwarantanny związanych z pandemią COVID-19. Najmłodsi goście otrzymali okolicznościowe, niewielkie upominki od Świętego Mikołaja.


Informacja: Polonijna Agencja Informacyjna
Na podstawie: Ambasada RP w NairobiW przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ