SWP

   Ukraina
 2021-01-26 Anioły winszują!

W Żytomierskim Centrum Kultury odbył się coroczny obwodowy festiwal kolęd „Anioły winszują!”.

Już po raz trzeci w festiwalu uczestniczył wokalny zespól dziecięcy „Kwiaty” Domu Polskiego w Żytomierzu. W tym roku dziewczynki zaśpiewały trzy kolędy „Dzisiaj w Betlejem”, „Gdzie śliczna Panna” i „Jezus malusieńki”.

Uczestnicy festiwalu otrzymali dyplomy i prezenty od organizatorów.


Informacja: Polonijna Agencja Informacyjna
Na podstawie: DP w ŻytomierzuW przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ