SWP

   Mołdawia
 2021-09-15 KOLEJNY ROK PRZYGODY Z JĘZYKIEM POLSKIM

Jak co roku, we wrześniu, rozpoczyna się nowy rok szkolny. Także w Domu Polskim w Bielcach rusza kolejny rok przygody z językiem polskim.

W sobotę 11 września spotkano się, aby omówić sprawy organizacyjne. Obecna była pani prezes Janina Kazak, pani dyrektor Wiktoria Koczurowska, nauczyciele i prowadzący zajęcia oraz dzieci z rodzicami i młodzież.

Wszystkich chętnych zapraszamy na zajęcia do Domu Polskiego. Życzymy przede wszystkim dużo zdrowia oraz energii i motywacji do nauki języka polskiego w tym nowym roku szkolnym.


Informacja: Polonijna Agencja Informacyjna
Na podstawie: Stowarzyszenie Dom Polski w BielcachW przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

ODWIEDZIŁO NAS DOTYCHCZAS 3539902 OSÓB