SWP

   Kolumbia
 2021-10-10 Tydzień Lema w Bogocie

W tym tygodniu obchodzimy Tydzień Lema w Bogocie i z tej okazji polska placówka dyplomatyczna zorganizowała szereg wydarzeń dla publiczności w każdym wieku w bogotańskim Planetarium.

Z okazji obchodów Roku Lema, Ambasada RP, we współpracy z Planetarium i IDARTES, zorganizowała liczne wydarzenia Tygodnia Lema w Bogocie. Poniżej te, na które wstęp jest wolny i bez zapisów (warsztaty dla dzieci, klub literacki i oprowadzanie po wystawie mają już wykorzystany limit miejsc):

Wystawa ilustracji Daniela Mroza „Bestiariusz Lema zilustrowany przez Mroza”, którą można oglądać do 2 listopada w hallu na drugim piętrze Planetarium.

Wykład Alejandro Lópeza „Stanislaw Lem – poeta kosmosu. Lemologia krytyczna jako perspektywa analizy jego dorobku literackiego i filozoficznego”, pokaz filmu krótkometrażowego „Maska” (15 min, reż. Hanka Brulińska, 2021) z hiszpańskimi napisami, dyskusja z udziałem Rodrigo Bastidasa i Guillermo Zúñiga – sobota, 9 października, 15:00-18:00. Zapraszamy i do zobaczenia w Planetarium!


Informacja: Polonijna Agencja Informacyjna
Na podstawie: gov.plW przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

ODWIEDZIŁO NAS DOTYCHCZAS 3675127 OSÓB