SWP

   Ukraina
 2021-10-22 KONKURS RYSUNKOWY W KOWLU

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Szkole Polskiej w Kowlu odbył się konkurs rysunkowy.

Konkurs zorganizowano w trzech kategoriach: «Szkoła w moich oczach», «Jesień w lasach, w parkach i w górach» oraz «Polska w moich oczach – miasta, krajobrazy i ludzie».

Rysunki oddali uczniowie z wszystkich grup – dzieci, młodzież i dorośli. Prace oceniało jury w składzie: Marianna Seroka, Gabriela Woźniak-Kowalik, Henryka Moczała, Piotr Kowalik i Wiesław Pisarski.

Wręczenie nagród nastąpiło 18 października. Laureatami zostali: Krystyna Żukowska, Sofia Syrotiuk, Liza Hursal, Denis Dworski, Makar Jakimczuk, Diana Nawrocka, Waleria Bogdan, Lesia Sawoniuk, Natalia Daniluk, Masza Mantyk i Irena Okseniuk.

Wiesław PISARSKI,
nauczyciel języka polskiego skierowany do Kowla przez ORPEG


POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.
Na podstawie: Monitor WołyńskiW przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

ODWIEDZIŁO NAS W TYM ROKU 3838087 OSÓB


Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów