SWP

   Gruzja
 2022-01-05 WYSOKIE ODZNACZENIE DLA DYREKTOR POLSKIEJ SZKOŁY W TIBILISI

Dyrektor Polskiej Szkoły im. św. Królowej Jadwigi w Tbilisi Pani Nukri Gabunia została odznaczona Srebrnym Krzyżem Zasługi przez Prezydenta Andrzeja Dudę, w którego imieniu odznaczenie wręczał Minister Adam Kwiatkowski.

Serdecznie gratulujemy tego wspaniałego odznaczenia i docenienia wieloletniego zaangażowania Pani Nukri na rzecz Polonii i Polaków w Gruzji.

Krzyż Zasługi jest nagrodą za działania przynoszące znaczną korzyść Państwu i obywatelom, takie jak ofiarna działalność publiczna i charytatywna oraz niesienie pomocy innym.

Społeczność Polskiej Szkoły im. św. Królowej Jadwigi w Tbilisi miała okazję uczestniczyć w tej wspaniałej ceremonii.


POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.Kopiowanie materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

ODWIEDZIŁO NAS W TYM ROKU 4033536 OSÓB


Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów