SWP

   Arabia Saudyjska 2022-08-30 Polscy kolarze w Arabii Saudyjskiej

Dwóch polskich podróżników dotarło na rowerach z Polski do Arabii Saudyjskiej.

Podczas gorącego sierpnia do Rijadu dotarło dwóch polskich podróżników, Mateusz Głuch i Mateusz Andrulewicz, którzy do Arabii Saudyjskiej dojechali na… rowerach! Wyruszając w podróż z Polski, po przejechaniu kontynentu europejskiego dotarli na Bliski Wschód, gdzie poprzez Turcję, Irak (Kurydstan), Iran i Zjednoczone Emiraty Arabskie dotarli do serca Półwyspu Arabskiego.

O ich podróży oraz pobycie w Królestwie Arabii Saudyjskiej możecie przeczytać także w saudyjskiej prasie – Arab News. Na zdjęciu podczas spotkania w Rijadzie z Konsulem RP Radosławem Pechcin oraz Attaché Obrony RP pułkownikiem Arturem Rochnowskim.


PAIPOLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.
Na podstawie: gov.plNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ
Kopiowanie materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCH
ODWIEDZIŁO NAS 12990833 OSÓB

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2022

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów