SWP





   Łotwa


 2023-03-18 Polska szkoła na Targach Edukacyjnych w Rydze

W dniach 3-5 marca br. w hali Kipsala odbyły się targi pod nazwą "Szkoła 2023." Polska Szkoła Średnia w Rydze im. Ity Kozakiewicz była jedną z nielicznych szkół średnich, która wzięła udział w targach.

Bardzo cieszymy się, że mieliśmy okazję promować naszą szkołę oraz język i kulturę polską na wystawie poświęconej szkolnictwie na Łotwie. Na targach mogliśmy wysłuchać wykładu ministra edukacji Andy Czaksze, wesprzeć naszych partnerów “Datorium”, jak również nawiązać współpracę z uniwersytetami i uczelniami. - przekazali uczestnicy targów.

Udział w targach nie byłby możliwy bez dofinansowania ze strony spółki Orlen Latvija i współpracy z PGZ oraz Związkiem Polaków na Łotwie. Jeśli jesteście chętni wziąć udział w sponsoringu szkolnego stanowiska w następnym roku, nasi rodacy zapraszają do współpracy!



POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.
NA PODSTAWIE: Polska Szkoła Średnia w Rydze im. Ity Kozakiewicz
fot. Polska Szkoła w Rydze i Ambasada RP


NAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ




Kopiowanie materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło:
Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu
wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.



SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCH



PORTAL WYŚWIETLONO 13826765 RAZY





Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2022

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów



×