SWP

   Rumunia


 2023-09-19 Warsztaty tłumaczeniowe w Domu Polskim w Nowym Sołońcu

Wczoraj, 18 września rozpoczęły się w Domu Polskim w Nowym Sołońcu warsztaty tłumaczeniowe, zorganizowane przez Instytut Polski w Bukareszcie przy ważnym wsparciu Związku Polaków w Rumunii. Potrwają cały tydzień.

W ich ramach studenci lektoratów języka polskiego z Jass i Klużu i sekcji polskiej na Uniwersytecie w Bukareszcie, a także uczestnicy kursów online Instytutu Polskiego w Bukareszcie i osoby wywodzące się z bukowińskiej Polonii doskonalą swoje umiejętności i uczą się od najlepszych. Poznają także bukowińską Polonię i odwiedzą ciekawe miejsca na Bukowinie.POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.
NA PODSTAWIE: Związek Polaków w Rumunii


NAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

POLECAMY TAKŻE


Fatal error: Uncaught exception 'PDOException' with message 'SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'order by element_6 DESC , element_24 DESC LIMIT 0,4' at line 9' in /pai_wiadomosci.php:154 Stack trace: #0 /pai_wiadomosci.php(154): PDOStatement->execute() #1 {main} thrown in /pai_wiadomosci.php on line 154