WIADOMOŚCI POLONIJNE

Informacje pochodzą od osób prywatnych, mediów i organizacji polonijnych. POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA STOWARZYSZENIA "WSPÓLNOTA POLSKIA" NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI PRAWNEJ ZA ICH RZETELNOŚĆ I KOMPLETNOŚĆ JEDNAK UZNAJE JE ZA CENNE ŻRÓDŁO WIEDZY O CODZIENNYM ŻYCIU NASZYCH RODAKÓW. ZACHĘCAMY PAŃSTWA DO UDZIAŁU W REDAGOWANIU WIADOMOŚCI POLONIJNYCH     Hiszpania


2019-04-20 Warsztaty wielkanocne w Polskiej Szkole Forum w Madrycie Polska Szkoła

Warsztaty wielkanocne w Polskiej Szkole Forum w Madrycie spotkały się z wielkim odzewem. Brali w nich udział zarówno najmłodsi jak i najstarsi uczniowie. W warsztatach wzięło udział około 60 dzieci i około 30 rodziców.

Pozostali uczniowie przygotowywali swoje ozdoby w klasach.
Krasnale malowali styropianowe jajka u siebie w sali, natomiast starsi uczniowie zebrali się na sali widowiskowej gdzie poznali tradycje Świąt Wielkanocnych. Następnie mieli okazję do wykonania palm, pisanek oraz kurczaków wielkanocnych. Najmłodsi uczestnicy wybierali najczęściej kolorowanki, choć wielu z nich, z pomocą rodziców, ozdabiało styropianowe jajka. Wszyscy tak byli pochłonięci przygotowaniem świątecznych ozdób, że trudno było oderwać ich od pracy, mimo że zadzwonił dzwonek oznajmiający koniec zajęć.


Polska Szkoła

PODZIEL SIĘ INFORMACJĄMATERIAŁY MULTIMEDIALNE - ZDJĘCIA, FILMY, NAGRANIA DŹWIĘKOWE - ZAMIESZCZANE SĄ W WERSJI ORYGINALNEJ, BEZ INGERENCJI REDAKCJI. JEDNOCZEŚNIE REDAKCJA ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO SKRACANIA TEKSTÓW, KOREKTY POD WZGLĘDEM POPRAWNOŚCI JĘZYKOWEJ ORAZ UZUPEŁNIEŃ, JEŻELI ZACHODZI TAKA POTRZEBA DLA LEPSZEGO ZROZUMIENIA TREŚCI.


NAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

This files is made available under the Creative Commons CC0 1.0 Universal Public Domain Dedication.
The person who associated a work with this deed has dedicated the work to the public domain by waiving all of his or her rights to the work worldwide under copyright law, including all related and neighboring rights, to the extent allowed by law.
POLECANE NOWOŚCI


facebook