WIADOMOŚCI POLONIJNE

Informacje pochodzą od osób prywatnych, mediów i organizacji polonijnych. POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA STOWARZYSZENIA "WSPÓLNOTA POLSKIA" NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI PRAWNEJ ZA ICH RZETELNOŚĆ I KOMPLETNOŚĆ JEDNAK UZNAJE JE ZA CENNE ŻRÓDŁO WIEDZY O CODZIENNYM ŻYCIU NASZYCH RODAKÓW. ZACHĘCAMY PAŃSTWA DO UDZIAŁU W REDAGOWANIU WIADOMOŚCI POLONIJNYCH     Litwa
2019-06-11 Dzień Rodziny na wesoło Gimnazjum im. Konstantego Parczewskiego w Niemenczynie

Dzień Rodziny w klasie 2a upłynął pod znakiem dobrej zabawy.

Do szkoły zawitali rodzice, rodzeństwo, dziadkowie. Świętowanie odbywało się w różnorodny sposób. Dzieci przygotowały w tym dniu wiele niespodzianek. W programie imprezy znalazły się gry logiczne, zabawy ruchowo-muzyczne, plastyczne oraz taneczne.

Rodzinna, radosna atmosfera udzieliła się od początku wszystkim. Zajęcia były tak ciekawe i urozmaicone, że z pewnością każdy znalazł coś interesującego dla siebie. Podczas całej imprezy można było zaobserwować duże zaangażowanie zarówno dzieci jak i rodziców. Każdy niezależnie od wieku poczuł się jak uczeń. Wszyscy doskonale się bawili, stawiając czoło najrozmaitszym zadaniom.

Zakończony częścią artystyczną w wykonaniu uczniów dzień – to świetna i niechętnie kończona zabawa. Były kwiaty, życzenia i słowa podziękowania dla rodziców, a przy tym, wręczenie wszystkim wspaniałych własnoręcznie wykonanych prezencików. Rodzice nie kryli dumy i nie szczędzili oklasków.

Dzień Rodziny to nie tylko występy, ale też naprawdę rodzinne, wspólne spędzanie czasu. W rodzinnym gronie wszyscy czuli się bardzo dobrze. To był udany dzień.


Nauczycielka klas początkowych Krystyna Lachowicz
Gimnazjum im. Konstantego Parczewskiego w NiemenczyniePODZIEL SIĘ INFORMACJĄMATERIAŁY MULTIMEDIALNE - ZDJĘCIA, FILMY, NAGRANIA DŹWIĘKOWE - ZAMIESZCZANE SĄ W WERSJI ORYGINALNEJ, BEZ INGERENCJI REDAKCJI. JEDNOCZEŚNIE REDAKCJA ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO SKRACANIA TEKSTÓW, KOREKTY POD WZGLĘDEM POPRAWNOŚCI JĘZYKOWEJ ORAZ UZUPEŁNIEŃ, JEŻELI ZACHODZI TAKA POTRZEBA DLA LEPSZEGO ZROZUMIENIA TREŚCI.


NAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

This files is made available under the Creative Commons CC0 1.0 Universal Public Domain Dedication.
The person who associated a work with this deed has dedicated the work to the public domain by waiving all of his or her rights to the work worldwide under copyright law, including all related and neighboring rights, to the extent allowed by law.
POLECANE NOWOŚCI


facebook