WIADOMOŚCI POLONIJNE

Informacje pochodzą od osób prywatnych, mediów i organizacji polonijnych. POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA STOWARZYSZENIA "WSPÓLNOTA POLSKIA" NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI PRAWNEJ ZA ICH RZETELNOŚĆ I KOMPLETNOŚĆ JEDNAK UZNAJE JE ZA CENNE ŻRÓDŁO WIEDZY O CODZIENNYM ŻYCIU NASZYCH RODAKÓW. ZACHĘCAMY PAŃSTWA DO UDZIAŁU W REDAGOWANIU WIADOMOŚCI POLONIJNYCH     Norwegia
2019-06-12 „Poznajmy się” - piknik nowej polskiej szkoły w Moss PSS im. Marii Skłodowskiej-Curie w Moss

10 czerwca, w Nesparken w Moss, odbył się piknik, którego organizatorem była nowo powstała szkoła polska im Marii Skłodowskiej-Curie. W zabawie brali udział zarówno rodzice jak i dzieci.
Celem spotkania było poznanie idei oraz planów nowej szkoły jak i wspólne piknikowanie na trawie.

Zaplanowano szereg atrakcji dla dzieci jednak największym sukcesem okazała się zabawa w „ciuciubabkę”( nieznana dzieciom) oraz szukanie skarbu. Godna podziwu była współpraca najmłodszych w osiągnięciu celu podczas zabawy.
Rodzice mieli okazje do porozmawiania, nawiązania relacji zarówno z zarządem stowarzyszenia Rodzice Dzieciom, założyciela szkoły, oraz z dyrekcją szkoły.

Wydarzenie było organizowane po raz pierwszy lecz pomysłodawcy zapewniają, że nie ostatni.


Małgorzata Mosoń
PSS im. Marii Skłodowskiej-Curie w MossPODZIEL SIĘ INFORMACJĄMATERIAŁY MULTIMEDIALNE - ZDJĘCIA, FILMY, NAGRANIA DŹWIĘKOWE - ZAMIESZCZANE SĄ W WERSJI ORYGINALNEJ, BEZ INGERENCJI REDAKCJI. JEDNOCZEŚNIE REDAKCJA ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO SKRACANIA TEKSTÓW, KOREKTY POD WZGLĘDEM POPRAWNOŚCI JĘZYKOWEJ ORAZ UZUPEŁNIEŃ, JEŻELI ZACHODZI TAKA POTRZEBA DLA LEPSZEGO ZROZUMIENIA TREŚCI.


NAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

This files is made available under the Creative Commons CC0 1.0 Universal Public Domain Dedication.
The person who associated a work with this deed has dedicated the work to the public domain by waiving all of his or her rights to the work worldwide under copyright law, including all related and neighboring rights, to the extent allowed by law.
POLECANE NOWOŚCI


facebook