WIADOMOŚCI POLONIJNE

Informacje pochodzą od osób prywatnych, mediów i organizacji polonijnych. POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA STOWARZYSZENIA "WSPÓLNOTA POLSKIA" NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI PRAWNEJ ZA ICH RZETELNOŚĆ I KOMPLETNOŚĆ JEDNAK UZNAJE JE ZA CENNE ŻRÓDŁO WIEDZY O CODZIENNYM ŻYCIU NASZYCH RODAKÓW. ZACHĘCAMY PAŃSTWA DO UDZIAŁU W REDAGOWANIU WIADOMOŚCI POLONIJNYCH     Malezja
 2019-07-15 "KLUB WŁÓCZYKIJÓW" W KUALA LUMPUR Ambasada RP w Kuala Lumpur

W dniu 9 lipca br. w kinie Golden Screen Cinema w Quill City Mall w Kuala Lumpur miała miejsce projekcja filmu „Klub Włóczykijów” (ang. Adventurer’s Club) w reż. T. Szafrańskiego.

W wydarzeniu wziął udział odtwórca jednej z głównych ról aktor Bogdan Kalus, który po filmie spotkał się z widzami i przybliżył kulisy kręcenia filmu, a także szczegóły działalności w polskiej branży filmowej. Spotkanie moderowała przedstawicielka Ambasady RP w Kuala Lumpur p. Joanna Jurczyga.

Darmowa projekcja odbyła się w ramach cyklu „Europe in Cinema”, który organizowany jest we współpracy z EUNIC Malaysia. W pokazie wzięło udział ok. 80 osób, w tym blisko 20 obywateli RP mieszkających w Malezji.


Informacja: Polonijna Agencja Informacyjna
Na podstawie: Ambasada RP w Kuala LumpurPODZIEL SIĘ INFORMACJĄMATERIAŁY MULTIMEDIALNE - ZDJĘCIA, FILMY, NAGRANIA DŹWIĘKOWE - ZAMIESZCZANE SĄ W WERSJI ORYGINALNEJ, BEZ INGERENCJI REDAKCJI. JEDNOCZEŚNIE REDAKCJA ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO SKRACANIA TEKSTÓW, KOREKTY POD WZGLĘDEM POPRAWNOŚCI JĘZYKOWEJ ORAZ UZUPEŁNIEŃ, JEŻELI ZACHODZI TAKA POTRZEBA DLA LEPSZEGO ZROZUMIENIA TREŚCI.


NAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

This files is made available under the Creative Commons CC0 1.0 Universal Public Domain Dedication.
The person who associated a work with this deed has dedicated the work to the public domain by waiving all of his or her rights to the work worldwide under copyright law, including all related and neighboring rights, to the extent allowed by law.
POLECANE NOWOŚCI


facebook