WIADOMOŚCI POLONIJNE

Informacje pochodzą od osób prywatnych, mediów i organizacji polonijnych. POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA STOWARZYSZENIA "WSPÓLNOTA POLSKIA" NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI PRAWNEJ ZA ICH RZETELNOŚĆ I KOMPLETNOŚĆ JEDNAK UZNAJE JE ZA CENNE ŻRÓDŁO WIEDZY O CODZIENNYM ŻYCIU NASZYCH RODAKÓW. ZACHĘCAMY PAŃSTWA DO UDZIAŁU W REDAGOWANIU WIADOMOŚCI POLONIJNYCH     Włochy
 2019-10-08 RAZEM DLA EDUKACJI - Z ZIEMI POLSKIEJ DO WŁOSKIEJ Marta Rzeczkowska

29 września - z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego - w San Benedetto del Tronto w Ludotece Wojtek odbyło się spotkanie z rodzicami uczniów.

Oprócz spraw organizacyjnych mogliśmy podziwiać przecudowną wystawę naszych dzieci o papieżu Janie Pawle II. Wystawa to owoc prac nad całorocznym projektem Razem dla Edukacji Stowarzyszenia Wspólnota Polska, który realizowaliśmy we współpracy że Szkołą Podstawową nr. 1 w Katowicach. Temat wystawy: "Z ziemi polskiej do włoskiej. Śladami tego, który odmienił świat. Jan Paweł II Święty".

Zapraszamy serdecznie dzieci i rodziców z okolic San Benedetto del Tronto. Zajęcia odbywają się w piątki co 2-gi tydzień. Ludoteka Wojtek znajduje się przy Parafii San Filippo Neri na ulicy Salvatore di Giacomo 30, SBT. Informacje tel. 3475499315.

Pierwsze spotkanie w PIĄTEK 11 października godz. 17:00. ZAPRASZAMY


Informacja: Polonijna Agencja Informacyjna
Na podstawie: Marta RzeczkowskaPODZIEL SIĘ INFORMACJĄMATERIAŁY MULTIMEDIALNE - ZDJĘCIA, FILMY, NAGRANIA DŹWIĘKOWE - ZAMIESZCZANE SĄ W WERSJI ORYGINALNEJ, BEZ INGERENCJI REDAKCJI. JEDNOCZEŚNIE REDAKCJA ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO SKRACANIA TEKSTÓW, KOREKTY POD WZGLĘDEM POPRAWNOŚCI JĘZYKOWEJ ORAZ UZUPEŁNIEŃ, JEŻELI ZACHODZI TAKA POTRZEBA DLA LEPSZEGO ZROZUMIENIA TREŚCI.


NAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

This files is made available under the Creative Commons CC0 1.0 Universal Public Domain Dedication.
The person who associated a work with this deed has dedicated the work to the public domain by waiving all of his or her rights to the work worldwide under copyright law, including all related and neighboring rights, to the extent allowed by law.
POLECANE NOWOŚCI


facebook