WIADOMOŚCI POLONIJNE

Informacje pochodzą od osób prywatnych, mediów i organizacji polonijnych. POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA STOWARZYSZENIA "WSPÓLNOTA POLSKIA" NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI PRAWNEJ ZA ICH RZETELNOŚĆ I KOMPLETNOŚĆ JEDNAK UZNAJE JE ZA CENNE ŻRÓDŁO WIEDZY O CODZIENNYM ŻYCIU NASZYCH RODAKÓW. ZACHĘCAMY PAŃSTWA DO UDZIAŁU W REDAGOWANIU WIADOMOŚCI POLONIJNYCH     Stany Zjednoczone Ameryki
 2019-11-06 PUCHARY DLA POLONIJNYCH MARATOŃCZYKÓW W NOWYM JORKU Consulate General of Poland in New York

Maraton nowojorski jest jedną z najbardziej prestiżowych imprez tego typu na świecie. Start w biegu to marzenie wielu amatorów, a podczas każdej edycji na starcie nie brakuje również Polaków.

Jak co roku Konsulat Generalny RP w Nowym Jorku gości polonijnych uczestników niedzielnego Maratonu Nowojorskiego 2019, w tym roku było to niemal 200 biegaczy. Spotkanie było też okazją do wręczenia pamiątkowych pucharów za najlepszy polski wynik męski oraz żeński, które otrzymali Marcin Kęsy oraz Lena Płaczek.


Informacja: Polonijna Agencja Informacyjna
Na podstawie: Consulate General of Poland in New YorkPODZIEL SIĘ INFORMACJĄMATERIAŁY MULTIMEDIALNE - ZDJĘCIA, FILMY, NAGRANIA DŹWIĘKOWE - ZAMIESZCZANE SĄ W WERSJI ORYGINALNEJ, BEZ INGERENCJI REDAKCJI. JEDNOCZEŚNIE REDAKCJA ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO SKRACANIA TEKSTÓW, KOREKTY POD WZGLĘDEM POPRAWNOŚCI JĘZYKOWEJ ORAZ UZUPEŁNIEŃ, JEŻELI ZACHODZI TAKA POTRZEBA DLA LEPSZEGO ZROZUMIENIA TREŚCI.


NAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

This files is made available under the Creative Commons CC0 1.0 Universal Public Domain Dedication.
The person who associated a work with this deed has dedicated the work to the public domain by waiving all of his or her rights to the work worldwide under copyright law, including all related and neighboring rights, to the extent allowed by law.
POLECANE NOWOŚCI


facebook