WIADOMOŚCI POLONIJNE

Informacje pochodzą od osób prywatnych, mediów i organizacji polonijnych. POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA STOWARZYSZENIA "WSPÓLNOTA POLSKIA" NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI PRAWNEJ ZA ICH RZETELNOŚĆ I KOMPLETNOŚĆ JEDNAK UZNAJE JE ZA CENNE ŻRÓDŁO WIEDZY O CODZIENNYM ŻYCIU NASZYCH RODAKÓW. ZACHĘCAMY PAŃSTWA DO UDZIAŁU W REDAGOWANIU WIADOMOŚCI POLONIJNYCH   PROSIMY O KONTAKT MAILOWY z redakcją   LUB   PRZEZ PROFIL FACEBOOK PAI


   Kazachstan
 2019-12-07 POZNAJEMY SPORTY ZIMOWE Gabinet języka polskiego im. Adolfa Januszkiewicza w Nur-Sułtanie

7-8 grudnia w Nur-Sułtanie odbywają się II Kazachstańskie Zimowe Igrzyska Polonijne organizowane przez Stowarzyszenie "Polska Jedność". Właśnie dlatego tematem przewodnim dzisiejszych lekcji języka polskiego były sporty i zabawy zimowe.

Uczniowie poznali nowe słowa, a następnie ćwiczyli je grając w memory, bingo, kolorując i podpisując obrazki

Z pewnością tematyczne lekcje związane z działaniami stowarzyszenia, staną się tradycją w Gabinecie języka polskiego im. Adolfa Januszkiewicza, ponieważ wszyscy świetnie się podczas nich bawią.


Informacja: Polonijna Agencja Informacyjna
Na podstawie: Gabinet języka polskiego im. Adolfa Januszkiewicza w Nur-SułtaniePODZIEL SIĘ INFORMACJĄMATERIAŁY MULTIMEDIALNE - ZDJĘCIA, FILMY, NAGRANIA DŹWIĘKOWE - ZAMIESZCZANE SĄ W WERSJI ORYGINALNEJ, BEZ INGERENCJI REDAKCJI. JEDNOCZEŚNIE REDAKCJA ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO SKRACANIA TEKSTÓW, KOREKTY POD WZGLĘDEM POPRAWNOŚCI JĘZYKOWEJ ORAZ UZUPEŁNIEŃ, JEŻELI ZACHODZI TAKA POTRZEBA DLA LEPSZEGO ZROZUMIENIA TREŚCI.


NAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

This files is made available under the Creative Commons CC0 1.0 Universal Public Domain Dedication.
The person who associated a work with this deed has dedicated the work to the public domain by waiving all of his or her rights to the work worldwide under copyright law, including all related and neighboring rights, to the extent allowed by law.KULTURA - TRADYCJA


facebook