SWP

   Ukraina
 2019-12-12 WIEŃCE ADWENTOWE - WARSZTATY RĘKODZIELNICZE

Zanim postawimy bożonarodzeniową choinkę uczyńmy zadość tradycji i stwórzmy własnoręcznie wymarzony wieniec adwentowy. Polskie Towarzystwo «Odrodzenie» w Berdiańsku zorganizowało warsztaty rękodzielnicze, w czasie których powstały wyjątkowej urody wieńce.

Będą ozdobą stołu, inspiracją do wspólnej modlitwy, źródłem światła i rodzinnego ciepła w adwentowe wieczory.


Informacja: Polonijna Agencja Informacyjna
Na podstawie: Lech SuchomlynowW przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ