SWP

   Niderlandy (Holandia)
 2019-12-13 MIKOŁAJ W HADZE

W dniu 11 grudnia br. w Ambasadzie RP w Hadze odbyło się spotkanie bożonarodzeniowe dla dzieci pobierających naukę w polskich placówkach szkolnych w Królestwie Niderlandów.

W trakcie spotkania dzieci stworzyły śliczne ozdoby świąteczne, napisały listy do Św. Mikołaja a także bawiły się razem z animatorami ze Studia artystyczno-reklamowego AMBIENTÓWKA z Poznania. Ponadto odwiedził Ambasadę Św. Mikołaj z upominkami dla dzieci.

W spotkaniu wzięło udział blisko 130 dzieci z różnych szkół w Holandii.


Informacja: Polonijna Agencja Informacyjna
Na podstawie: Polish Embassy in the NetherlandsW przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

ODWIEDZIŁO NAS DOTYCHCZAS 3539893 OSÓB