SWP

   Austria

 2020-01-11 WSPÓLNOTA POLAKÓW GÓRNEJ AUSTRII U BURMISTRZA LINZU

W czwartek 9 stycznia 2020 r. Burmistrz Linzu Klaus Luger zaprosił gości na tradycyjne noworoczne przyjęcie w Starym Ratuszu.

Na początku szef miasta przedstawił obecne i przyszłe projekty rozwoju miasta Linz ok. 700 gościom z polityki, gospodarki, kultury, mediów i życia publicznego. Przyjęcie zakończyło się bankietem, na którym obecni byli przedstawiciele Wspólnoty Polaków w Górnej Austrii i Polskiego Radia w Górnej Austrii.


POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.
Na podstawie: Red. Polskie Radio w Górnej Austrii
Fotos: Magistrat LinzKopiowanie materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCH


ODWIEDZIŁO NAS 12514212 OSÓB


Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów