Włochy
 2020-01-22 KINO WOJTEK Marta Rzeczkowska

W minioną niedzielę 19 stycznia uczniowie Polskiej Ludoteki Wojtek w Ascoli Piceno i San Benedetto del Tronto spotkali się na wspólnym seansie filmowym w kinie w ramach nagrody za systematyczną naukę na lekcjach z języka polskiego.

Pierwszy semestr za nami - z tego powodu nauczyciele postanowili zebrać dzieci i młodzież do kina. Młodsze grupa obejrzała film animowany pt: " Szpieg pod przykryciem" natomiast starsza "Jojo Rabbit" - film, który przeniósł nas w trudny okres z czasów II wojny światowej.

Wszystkie dzieci były zadowolone z tak miłej niespodzianki, to jedna z form integracji również poza murami szkolnej Ludoteki. Do następnego razu!


Informacja: Polonijna Agencja Informacyjna
Na podstawie: relacji p. Marty RzeczkowskiejPODZIEL SIĘ INFORMACJĄMATERIAŁY MULTIMEDIALNE - ZDJĘCIA, FILMY, NAGRANIA DŹWIĘKOWE - ZAMIESZCZANE SĄ W WERSJI ORYGINALNEJ, BEZ INGERENCJI REDAKCJI. JEDNOCZEŚNIE REDAKCJA ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO SKRACANIA TEKSTÓW, KOREKTY POD WZGLĘDEM POPRAWNOŚCI JĘZYKOWEJ ORAZ UZUPEŁNIEŃ, JEŻELI ZACHODZI TAKA POTRZEBA DLA LEPSZEGO ZROZUMIENIA TREŚCI.


NAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

This files is made available under the Creative Commons CC0 1.0 Universal Public Domain Dedication.
The person who associated a work with this deed has dedicated the work to the public domain by waiving all of his or her rights to the work worldwide under copyright law, including all related and neighboring rights, to the extent allowed by law.KULTURA - TRADYCJA


facebook