SWP

   Polska
 2020-11-30 „Chwyć za ster – (do)ceń cel” - warsztat w Klubie Repatrianta "Wspólnoty Polskiej"

W ramach Klubu Repatrianta odbyło się spotkanie pt. „Chwyć za ster – (do)ceń cel” z Panią psycholog, która również jest Repatriantką.

10 grudnia br. odbyło się kolejne wirtualne spotkanie dla Repatriantów pt. „Chwyć za ster – (do)ceń cel”. Gościem specjalnym była Danuta Dąbrowska, Repatriantka, psycholożka z zawodu. Repartriacja jest bardzo trudnym doświadczeniem, stanowi bowiem zmianę obejmującą niemal wszystkie sfery życia: prowadzi do zmiany sytuacji zawodowej, przeobrażenia relacji społecznych, a także inicjuje w pewnym sensie zmiany w zakresie tożsamości.

O tym, z jakimi problemami się zderzają Repatrianci, jak z nimi próbują sobie poradzić oraz co znaczy adaptacja poruszono podczas spotkania online.
ZAPROSZENIE NA WARSZTATY

Klub Repatrianta Stowarzyszenia "Wspólnota Polska" zaprasza 10 grudnia godz. 18.00 na warsztat online dla Repatriantów " „Chwyć za ster – (do)ceń cel”. Jego tematem będą zagadnienia: jak się adaptować, rozwinąć skrzydła i zmierzać w kierunku wartości.

Spotkanie prowadzone będzie przez psycholog Danutę Dąbrowska w dwóch językach - polskim i rosyjskim.

Czas trwania warsztatu 2 godz.

Warsztaty będą odbywać się na platformie ZOOM.

ZAPISY NA WARSZTAT

Zapisy mailowo na adres klubrepatrianta@swp.org.pl wpisując dzień spotkania oraz imię, nazwisko.

Link z hasłem będzie wysłany w przeddzień szkoleń.


ZAPRASZAMY!


Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów
w ramach zadania publicznego dotyczącego pomocy Polonii i Polakom za granicą.
Informacja: Polonijna Agencja Informacyjna
Na podstawie: Stowarzyszenie "Wspólnota Polska"W przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ