SWP

   Polska
 2020-11-30 Jak zdobyć wymarzoną pracę? - szkolenia w Klubie Repatrianta "Wspólnoty Polskiej"

Klub Repatrianta Stowarzyszenia "Wspólnota Polska" zaprasza 15 i 16 grudnia godz. 18.00 na szkolenia online dla Repatriantów " „Jak zdobyć wymarzoną pracę? ”. Jego tematem będą zagadnienia: jak napisać dobre cv i zrobić piorunujące wrażenie na pracodawcy.

Szkolenia poprowadzą Magdalena Ruszkowska i Tomasz Makowski.

Czas trwania szkoleń - każdorazowo 3 godz.

Szkolenia będą odbywać się na platformie ZOOM.

ZAPISY NA SZKOLENIA

Zapisy mailowo na adres klubrepatrianta@swp.org.pl wpisując dzień spotkania oraz imię, nazwisko.

Link z hasłem będzie wysłany w przeddzień szkoleń.

Liczba osób na szkoleniach ograniczona.

ZAPRASZAMY!


RELACJA!

W ramach Klubu Repatrianta odbyło się szkoleniowe dwudniowe spotkanie pt. „Jak zdobyć wymarzoną pracę?” czyli szkolenie o tym, jak napisać dobre cv i zrobić piorunujące wrażenie na pracodawcy.

Niejednokrotnie każdy zadaje pytanie – jak znaleźć pracę, jak napisać CV, jak w ogóle przyszykować się na rozmowę, o czego zacząć? Te i inne pytania nurtują wielu, a przede wszystkim Repatriantów, którzy w Polsce spotykają się z nową rzeczywistością

W związku z ogromnym zainteresowaniem spotkań z doradcą zawodowym, w dniach 15-16 grudnia br. zorganizowano szkoleniowe dwudniowe spotkanie pt. „Jak zdobyć wymarzoną pracę?”. Spotkania poprowadziła Magda Ruszkowska wraz z Tomaszem Makowskim, którzy posiadają ogromne doświadczenie nie tylko w doradztwie, ale i rekrutacji osób na różne stanowiska.
Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów
w ramach zadania publicznego dotyczącego pomocy Polonii i Polakom za granicą.
Informacja: Polonijna Agencja Informacyjna
Na podstawie: Stowarzyszenie "Wspólnota Polska"W przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ