SWP

   Polska
 2020-12-01 SPOTKANIE "PRZY KAWIE" W KLUBIE REPATRIANTA STOWARZYSZENIA "WSPÓLNOTA POLSKA"

Klub Repatrianta Stowarzyszenia "Wspólnota Polska" zaprasza 9 grudnia godz. 18.00 na spotkanie online dla Repatriantów " „Przy kawie”. Jest to okazja i przestrzeń do zapoznania się, wymiany doświadczeń, porozmawiania o oczekiwaniach, problemach, opowiedzenie o swoich sukcesach, zadania pytań.

Spotkanie odbędzie się w 2 językach (po polsku i rosyjsku)

Czas trwania spotkania 1 godz.

Spotkanie odbędzie się na platformie ZOOM. Link z hasłem, instrukcja obsługi programu ZOOM będą wysłane w przeddzień spotkania.

ZAPISY NA SPOTKANIE

Zapisy mailowo na adres klubrepatrianta@swp.org.pl wpisując dzień spotkania oraz imię, nazwisko.

Link z hasłem będzie wysłany w przeddzień spotkania.

ZAPRASZAMY!


RELACJA

W ramach Klubu Repatrianta odbyło się spotkanie pt. „Przy kawie”, w której wzięła udział prezes Związku Repatriantów Rzeczpospolitej Polskiej Aleksandra Ślusarek.

9 grudnia br. odbyło się kolejne wirtualne spotkanie dla Repatriantów pt. „Przy kawie”. Gościem specjalnym była Aleksandra Ślusarek, polska działaczka społeczna i samorządowa, prezes Związku Repatriantów Rzeczpospolitej Polskiej, członkini Rady Krajowej Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”.

Spotkanie dla Repatriantów przy kawie, tym razem wirtualne, stało się okazją i przestrzenią do zapoznania się, wymiany doświadczeń, porozmawiania o oczekiwaniach, problemach, opowiedzenie o swoich sukcesach, zadania pytań. Dzięki przestrzeni technologicznej w spotkaniu wzięli udział uczestnicy z różnych miast Polski.KLUB REPATRIANTA!

Klub Repatrianta Stowarzyszenia "Wspólnota polska" to miejsce, gdzie Repatrianci mogą spotykać się we własnym gronie, brać udział w życiu kulturalnym, zasięgnąć porad specjalistów: prawnika, psychologa, doradcy zawodowego. Zapraszamy również na lekcje języka polskiego, poznanie historii i kultury polskiej.


WITRYNA INTERNETOWA KLUBU REPATRIANTA
Informacja: Polonijna Agencja Informacyjna
Na podstawie: Stowarzyszenie "Wspólnota Polska"W przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ