SWP

   USA
 2021-04-16 PODZIĘKOWANIE DLA SPONSORA

„Jedynie prawdziwy człowiek zauważy potrzeby innego człowieka.
Jedynie człowiek wielkiego serca wyciągnie dłoń, pomocną dłoń.”
Jan Paweł II

Dyrekcja, grono pedagogiczne i uczniowie Polskiej Katolickiej Szkoły im. Świętego Krzyża składają serdeczne podziękowania Pani Grażynie Pikul z Polish & Slavic Federal Credit Union w Orland Park za ufundowanie wspaniałych nagród dla zwycięzców i wszystkich uczestników biorących udział w szkolnym konkursie recytatorskim.

Dziękujemy za pomoc, życzliwość, zrozumienie i ofiarność.


Dorota Grzegorzewicz
dyrektor Polskiej Katolickiej Szkoły im. Świętego Krzyża w Joliet


Informacja: Polonijna Agencja InformacyjnaW przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ