SWP

   Mołdawia
 2021-06-11 HONORY DLA DZIAŁACZEK POLONIJNYCH W MOŁDAWII

10 czerwca 2021 r. w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Ambasador RP w Kiszyniowie Bartłomiej Zdaniuk odznaczył Brązowym Krzyżem Zasługi wybitne działaczki polonijne: Panią Tamarę Manoli, s. Renatę Bemben i s. Dorotę Bębenek.

Wszystkim odznaczonym Paniom bardzo gratulujemy i dziękujemy za ich zaangażowanie na rzecz szerzenia polskości w Republice Mołdawii!


Informacja: Polonijna Agencja Informacyjna
Na podstawie: Ambasada RP w KiszyniowieW przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

ODWIEDZIŁO NAS DOTYCHCZAS 3104626 OSÓB