SWP

   Egipt
 2021-06-16 W KAIRZE JUŻ WAKACJE

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Szkole Polskiej im. Juliusza Marii Dzieduszyckiego przy Ambasadzie RP w Kairze odbyło się 11 czerwca w ogrodzie Ambasady RP w Kairze. Rozpoczęła je Pani Monika Mucha-El-Serougi, Kierownik Szkoły, witając wszystkich bardzo serdecznie, gratulując dzieciom wysiłku i efektów pracy oraz życząc satysfakcji ze zdobytej wiedzy.

Na uroczystości zakończenia roku szkolnego oprócz uczniów, nauczycieli i rodziców obecni byli również: Kierownik Wydziału Polityczno-Ekonomicznego Ambasady RP w Kairze, Michał Chabros, który serdecznie powitał środowisko polonijne, oraz Wicekonsulowie, Ewa Niemier-Pawłowska i Rafał Malarowski. W przemowach obecnych osób przeplatały się życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego, skierowane do rodziców i dzieci, oraz wyrazy uznania dla nauczycieli, Polonii i pracowników Ambasady RP w Kairze za zaangażowanie we wspieranie integracji środowiska polonijnego w Egipcie.

Stowarzyszenie Polonii w Egipcie ufundowało pożegnalne wyróżnienie – statuetki dla obojga Wicekonsulów za działalność na rzecz Polaków i ich rodzin mieszkających w Egipcie.


Informacja: Polonijna Agencja Informacyjna
Na podstawie: Ambasada RP w KairzeW przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

ODWIEDZIŁO NAS DOTYCHCZAS 3321438 OSÓB