SWP

   Kanada
 2019-06-13 "Wędrujemy po mapie Polski"

Pięćdziesięciu pięciu uczniów polskich szkół z Toronto, Mississaugi i Milton wzięło udział w sobotę 6 kwietnia 2019 w konkursie " Wędrujemy po mapie Polski" zorganizowanym przez Związek Nauczycielstwa Polskiego Oddział Mississauga . Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody.

Gratulacje dla organizatorów, nauczycieli, rodziców i uczniów.


Informacja: Polonijna Agencja Informacyjna
Na podstawie: Związek Nauczycielstwa Polskiego Oddział Mississauga w Kanadzie
W przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

ODWIEDZIŁO NAS DOTYCHCZAS 3321356 OSÓB