SWP

   Katar
 2019-11-23 WARSZTATY METODYCZNE W KATARZE

W piątek i sobotę nauczyciele z Polskiej Szkoły w Katarze doskonalili swoją wiedzę metodyczną pod czujnym okiem Pana dr Rafała Młyńskiego, współpracującego z ODN Stowarzyszenia Wspólnota Polska w charakterze szkoleniowca.

Warsztaty dla nauczycieli, rodziców i uczniów zostały zorganizowane w Szkole Polskiej oraz w Ambasadzie RP w Dosze, a sfinansowane przez MSZ za pośrednictwem Ambasady RP.


Informacja: Polonijna Agencja Informacyjna
Na podstawie: Szkoła Polska KatarW przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

ODWIEDZIŁO NAS DOTYCHCZAS 3104384 OSÓB