SWP

   Rosja
 2019-11-25 DNI KULTURY POLSKIEJ W OSETII PÓŁNOCNEJ - ALANII

W dniach 22-24 listopada br. odbyły się Dni Kultury Polskiej w Republice Osetia Północna - Ałania, zorganizowane przez Związek Organizacji Polskich „Jedność” razem z organizacją członkowską „Polonia” (prezes - pani Wieronika Zieleńska).


Informacja: Polonijna Agencja Informacyjna
Na podstawie: Aleksander Korczak SielickiW przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

ODWIEDZIŁO NAS DOTYCHCZAS 3104382 OSÓB