SWP

   Brazylia
 2019-12-07 POLSKIE KOLĘDOWANIE W GUABIRUBA

Podczas świątecznej parady w Guabiruba, w ostatnią sobotę, 30 listopada, tematem przewodnim były "Święta na całym świecie".

Uniwersytecki chór Unifebe w tym roku wybrał polskie święta jako główny motyw wydarzenia! Zaśpiewano również kilka kolęd.


Informacja: Polonijna Agencja Informacyjna
Na podstawie: Fundação José WalendowskyW przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ