SWP

   Kazachstan
 2019-12-07 POZNAJEMY SPORTY ZIMOWE

7-8 grudnia w Nur-Sułtanie odbywają się II Kazachstańskie Zimowe Igrzyska Polonijne organizowane przez Stowarzyszenie "Polska Jedność". Właśnie dlatego tematem przewodnim dzisiejszych lekcji języka polskiego były sporty i zabawy zimowe.

Uczniowie poznali nowe słowa, a następnie ćwiczyli je grając w memory, bingo, kolorując i podpisując obrazki

Z pewnością tematyczne lekcje związane z działaniami stowarzyszenia, staną się tradycją w Gabinecie języka polskiego im. Adolfa Januszkiewicza, ponieważ wszyscy świetnie się podczas nich bawią.


Informacja: Polonijna Agencja Informacyjna
Na podstawie: Gabinet języka polskiego im. Adolfa Januszkiewicza w Nur-SułtanieW przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ