SWP

   Cypr
 2019-12-08 SPOTKANIE OPŁATKOWE 2019

Jak co roku przed świętami Bożego Narodzenia w Ambasadzie RP w Nikozji odbyło się spotkanie opłatkowe zorganizowane dla Polaków mieszkających na Cyprze oraz ich bliskich.

Przy tradycyjnym poczęstunku oraz dźwiękach polskich kolęd mogliśmy poczuć odrobinę świątecznego nastroju. Podczas spotkania mieliśmy również okazję złożyć sobie życzenia oraz wspólnie zaśpiewać kilka kolęd przy akompaniamencie akordeonu. Dzieci otrzymały słodki poczęstunek od Świętego Mikołaja.

Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział w spotkaniu i złożyć sobie życzenia łamiąc się opłatkiem. A Polakom mieszkającym na Cyprze oraz ich bliskim, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy dużo zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym oraz zawodowym.


Informacja: Polonijna Agencja Informacyjna
Na podstawie: Ambasada RP w NikozjiW przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ