SWP

   Ukraina
 2019-12-08 Coraz bliżej mikołajki!

6 grudnia zbliża się wielkimi krokami, a wszystkie grzeczne dzieci liczą, że – wraz z nadejściem tego dnia – przybędzie święty Mikołaj. Oczekując na tę wizytę, najmłodsi uczniowie Polskiej Szkoły Sobotnio-Niedzielnej im. gen. Stanisława Maczka z grup Supersmerfiki i Smerfy własnoręcznie wykonywali podobizny świętego. Starsi pokusili się o zredagowanie listów, by mieć pewność, że dobroduszny staruszek będzie wiedział, o czym marzą.

A czy Wy napisaliście już do świętego Mikołaja?


Informacja: Polonijna Agencja Informacyjna
Na podstawie: Polska Szkoła Sobotnio-Niedzielna im. gen. Stanisława Maczka w Szczercu / http://szkolawszczercu.pl/
W przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ