SWP

   Rosja
 2019-12-10 MIKOŁAJKI W SANKT PETERSBURGU

5 grudnia podczas czwartkowego spotkania dziecięcego, co miesiąc organizowanego wspólnie przez Konsulat Generalny RP oraz Instytut Polski w Sankt Petersburgu świętowano Mikołajki.

Maluchy otrzymały upominki z rąk dyrektor instytutu Ewy Ziółkowskiej i wicekonsul Edyty Niedźwiedzkiej. Dzieci zrewanżowały się wykonanymi własnoręcznie pracami z kartonu i plasteliny, po czym wzięły udział w grach i zabawach przygotowanych specjalnie na tę okazję przez pedagog Olgę Oniszczuk.


Informacja: Polonijna Agencja Informacyjna
Na podstawie: Polish Institute in Petersburg / Fot. Magdalena MichelW przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ