SWP

   Egipt
 2019-12-18 ŚWIĘTY MIKOŁAJ PRZYJECHAŁ DO KAIRU!

W ogrodach Ambasady RP w Kairze można było poczuć magiczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Wzajemna życzliwość, wzruszające przedstawienie jasełkowe przygotowane przez uczniów Szkoły Polskiej, wizyta św. Mikołaja a także stół zastawiony tradycyjnymi potrawami - to wszystko sprawiło, że ten dzień był wyjątkowy.


Informacja: Polonijna Agencja Informacyjna
Na podstawie: Embassy of Poland in CairoW przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ