SWP

   USA


 2023-09-25 Bankiet z okazji Parady Pułaskiego kontyngentu z Perth Amboy

W sobotę, 16 września, w eleganckiej sali bankietowej Campozino Banquet Hall w South River odbył się bankiet z okazji Parady Pułaskiego, podczas którego miało miejsce oficjalne wręczenie marszałkowskiej szarfy tegorocznemu marszałkowi kontyngentu Zjednoczenia Polaków w Ameryce – Perth Amboy.

Funkcję tę w tym roku powierzono Jarosławowi Kacprzykowi, który stanie na czele lokalnej Polonii 1 października podczas przemarszu nowojorską 5. Aleją. Towarzyszyć mu będą Miss ZPA 2023 Izabela Grigorov oraz dwie Junior Miss: Nina Zielinski i Isabella Irwin.

W bankiecie wzięła udział lokalna Polonia i przedstawiciele polonijnych organizacji. Obecna była też reprezentująca Komitet Główny Parady Pułaskiego Jadzia Kopala, która jako Główna Marszałek stała na czele polonijnego pochodu w 2021 r.


POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.
NA PODSTAWIE: Biały Orzeł / fot. ZPA, J. Kopala


NAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄKopiowanie materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło:
Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu
wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHPORTAL WYŚWIETLONO 14623082 RAZY

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2023

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów×