SWP

   W. Brytania
 2020-01-11 POLONIJNI NAUCZYCIELE ZAŚPIEWAJĄ DLA MAŁEGO CHŁOPCA W WIELKIM ŚWIECIE

W sobotę, 8 lutego br. zapraszamy Państwa do Londynu na nietuzinkowe wydarzenie muzyczne o wymiarze charytatywnym, które Polonijna Agencja Informacyjna objęła patronatem medialnym.

O godzinie 18.00 w auli Polskiej Szkoły Sobotniej w Enfield odbędzie się koncert "Mały chłopiec w wielkim świecie" na rzecz małego Michałka i jego rodziców, którzy dzielnie walczą o zdrowie synka. Więcej o akcji na rzecz Michałka "Mały chłopiec w wielkim świecie"

Dla Michałka zagrają i zaśpiewają... nauczyciele polskich szkół sobotnich w UK, Singing Teachers. W programie polskie przeboje lat 80. i 90. Koncert poprowadzi dziennikarz Polskiego Radia Londyn, Jacek Trynkiewicz.

Zapraszamy gorąco wszystkich, którzy chcą posłuchać i pośpiewać piosenki Perfectu, Varius Manx, Dżemu, Anny Jantar, Hey'a, Zbigniewa Wodeckiego, Bajmu i wielu innych oraz wesprzeć rodzinę Michałka.

Impreza nie jest biletowana, ale prosimy o datki do puszek w dniu koncertu w wysokości minimum £10.


Informacja: Polonijna Agencja InformacyjnaW przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ