SWP

   Tunezja
 2020-12-01 NIEPODLEGŁOŚCIOWE WARSZTATY W TUNISIE

W ubiegłą niedzielę, 29 listopada, Szkoła Polska w Tunisie wspólnie z Domem Polskim w ramach projektu "Godność, Wolność, Niepodległość" Edycja 2020 zorganizowała warsztaty związane z odzyskaniem przez Polskę niepodległości.

Warsztaty poprzedziła krótka uroczystość, przypomnienie wątków historycznych i odśpiewanie hymnu narodowego. Następnie uczniowie, rodzice i babcie wzięli udział w warsztatach m.in. robieniu kotylionów, układaniu z puzzli Orla Białego, rozwiązywaniu krzyżówek i widzów, malowanie obrazków związanych ze świętem.

Dla najlepszych czekały wspaniałe nagrody.


Informacja: Polonijna Agencja Informacyjna
Na podstawie: Szkoła Polska w TunisieW przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ