SWP

   Argentyna
 2020-12-29 ZMARŁ RAUL KOSINSKI, CZŁONEK ZARZĄDU ZWIĄZKU POLAKÓW W APÓSTOLES

Z wielkim żalem informujemy, że w dniu 28 grudnia odszedł od nas pan Raul Kosinski, członek Zarządu Związku Polaków w Apóstoles, działacz na rzecz kultury polskiej, wielki przyjaciel młodzieży.

W czerwcu 2019 roku uczestniczył razem z liczną delegacją młodzieży w Kongresie Młodzieży Polonijnej w Kurytybie, organizowanym przez Stowarzyszenie "Wspólnota Polska".

Składamy wyrazy współczucia rodzinie oraz polskiej społeczności w Apóstoles.


Informacja: Polonijna Agencja InformacyjnaW przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ