SWP

   Peru
 2020-12-30 Świąteczne spotkanie Zarządu Domu Polskiego z Panią Ambasador

W dniu 26 grudnia 2020 roku odbyło się świąteczno – noworoczne spotkanie Zarządu Domu Polskiego z panią Ambasador RP, Antoniną Magdaleną Śniadecką-Kotarską.

W trakcie tego miłego wydarzenia, które miało miejsce w restauracji El Hornero, podsumowano dotychczasową, tegoroczną współpracę Ambasady RP ze Stowarzyszeniem oraz zarówno Pani Ambasador, jak i Prezes Domu Polskiego, pani Danuta Madej wyraziły nadzieję na jeszcze bardziej owocną współpracę w 2021 roku.

Ponieważ było to spotkanie o świątecznym charakterze, nie mogło zabraknąć prezentów. Członkowie Zarządu przygotowali dla siebie nawzajem drobne upominki, które zostały wręczone anonimowo w ramach zabawy „Tajemniczy Przyjaciel”. Panią Ambasador obdarowano pięknym retablo (dekoracyjnym pudełkiem z drzwiczkami) o tematyce bożonarodzeniowej. Ze swojej strony natomiast Pani Ambasador podarowała wszystkim Członkom Zarządu kalendarze ścienne z plakatami upamiętniającymi 30-lecie utworzenia Grupy Wyszehradzkiej.

Wspaniały czas, okraszony toastami za zdrowie i udaną współpracę, upłynął wszystkim zebranym w sympatycznej atmosferze przy znakomitym jedzeniu i rozmowach.


Informacja: Polonijna Agencja Informacyjna
Na podstawie: Dom Polski - Asociación de Familias Peruano-Polacas en el PerúW przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ