SWP

   USA
 2021-01-11 POLSKIE DRZEWKO NA PARADZIE CHOINEK W PALM COAST

Jak co roku klub Polonia Society of Korona, Inc. z Bunnell wzięła udział w Paradzie Choinek, która odbywa się w miejskiej bibliotece Flagler County Public Library w Palm Coast.

Festiwal świątecznych drzewek w Palm Coast odbywa się od wielu lat, a klub Polonia Society of Korona, Inc. bierze w nim udział już od ponad dekady. W tym roku polska choinka została tradycyjnie przystrojona ozdobami w kolorze bieli i czerwieni. Pojawiły się na niej czerwone bombki z białym orzełkiem – godłem Polski, haftowane aniołki oraz powtykane między zielone gałązki małe biało-czerwone flagi. Dzięki takim dekoracjom nikt nie będzie miał wątpliwości, jaki kraj reprezentuje drzewko.


Informacja: Polonijna Agencja InformacyjnaW przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ