SWP

   Kolumbia
 2021-02-23 Wystawa reprodukcji "Witkacy en Colombia" w Biblored

Pierwsza w Kolumbii wystawa jego prac plastycznych jest związana ze 135. rocznicą urodzin Witkacego (2020) i składają się na nią 23 reprodukcje obrazów olejnych oraz rysunków pastelami i ołówkiem z największej kolekcji jego prac w Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku.

Wystawę reprodukcji wybitnego polskiego artysty awangardowego Stanisława Ignacego Witkiewicza, pseudonim Witkacy (1885-1939) można oglądać do 8 marca 2021 r. w Sali Wystawowej Biblioteki Virgilio Barco.

Więcej o wystawie: https://www.biblored.gov.co/programate/exposicion-witkacy-en-colombia


Informacja: Polonijna Agencja Informacyjna
Na podstawie: gov.plW przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ