SWP

   Australia
 2021-03-28 WIELKANOC W POLSKIEJ SZKOLE W ROWVILLE

27 marca w Polskiej Szkole Sobotniej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rowville (Australia) odbyło się wielkanocne spotkanie, w którym uczestniczyli uczniowie, nauczyciele oraz przedstawiciele duchowieństwa i rodziców.

Odwiedzili nas ksiądz Stanisław, który przyleciał do Melbourne z Canberry oraz ucząca w szkole Siostra Marietta. Podczas spotkania miało miejsce święcenie pokarmów, wielkanocny quiz oraz konkurs na najpiękniejszą pisankę.

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkiej Nocy, życzymy wszystkim dużo zdrowia, radosnego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół oraz wesołego Alleluja. Niech ten szczególny czas będzie pełen wiary, nadziei i miłości.


Magdalena Delport
Koordynatorka Szkoły


Informacja: Polonijna Agencja InformacyjnaW przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ