SWP

   Australia
 2021-09-04 Konkurs na logo obchodów 50-lecia polsko-australijskich stosunków dyplomatycznych

W związku z przyszłorocznymi obchodami 50. rocznicy nawiązania stosunków dyplomatycznych pomiędzy Polską i Australią (20 lutego 1972 r.), Ambasada RP w Canberze, we współpracy z Ambasadą Australii w Warszawie, zaprasza do udziału w konkursie na projekt logo upamiętniającego i promującego to wydarzenie.

Logo powinno nawiązywać do symboli/kolorystyki flag Polski i Australii, a obowiązkowym elementem jest liczba 50. Mile widziane będzie też odwołanie do szerszego kontekstu długotrwałych polsko-australijskich związków międzyludzkich.

Konkurs skierowany jest do obywateli polskich i australijskich. Zgłoszenia należy przesyłać do 31 października 2021 r. na adres canberra.amb.sekretariat@msz.gov.pl

Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda pieniężna w wysokości 5000 dolarów australijskich oraz nagroda rzeczowa o wartości 500 dolarów australijskich.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z Regulaminem Konkursu oraz załącznikami.

Materiały

REGULAMIN.pdf 0.11MB

Załącznik 1 - FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO KONKURSU

Załącznik 2 - OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA KONKURSU

Załącznik 3 - OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA KONKURSU DOTYCZĄCE PRZENIESIENIA AUTORSKICH PRAW MAJĄTKOWYCH

Załącznik 4 - OŚWIADCZENIE O PRZEKAZANIU DANYCH RACHUNKU BANKOWEGO DO PRZEKAZANIA KWOTY NAGRODY

Załącznik 5 - UMOWA O PRZENIESIENIE AUTORSKICH PRAW MAJĄTKOWYCH

Załącznik 6 - INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH


Informacja: Polonijna Agencja InformacyjnaW przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

ODWIEDZIŁO NAS DOTYCHCZAS 3675102 OSÓB