SWP

   Brazylia
 2021-09-21 Z WIZYTĄ U "KALINY" Z NOVA PRATA

W sobotę 18 września Zespół Kalinę z BRASPOL w Nova Prata odwiedziła nauczycielka Karina Zadworzańska, która została wysłana przez ORPEG do nauczania języka polskiego w gminie Guarani das Missões.

Nauczycielka obejrzała próbę grupy, a także udzieliła nam wywiadu do naszego niedzielnego programu radiowego "Godzina Polska". Byliśmy bardzo zadowoleni z wizyty i mamy nadzieję, że będzie z nami w innych okazjach.


Grupo Kalina da BRASPOL de Nova Prata


Informacja: Polonijna Agencja Informacyjna
Na podstawie: korespondencja dla PAI - Grupo Kalina da BRASPOL de Nova PrataW przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

ODWIEDZIŁO NAS DOTYCHCZAS 3675052 OSÓB