SWP

   Kirgistan
 2021-10-12 Wizyta w Kirgistanie

10 października pracownicy Ambasady RP w Nur-Sułtanie oraz Konsulatu Generalnego w Ałmaty spotykali się z Prezes Polskiego Stowarzyszenia Kulturalno-Oświatowego „Odrodzenie” w Biszkeku Panią Zenoną Ślązak-Biegalijewą w celu zapoznania się z działalnością organizacji oraz zaplanowania wspólnych inicjatyw edukacyjno-kulturalnych.

W spotkaniu uczestniczyli: zastępca ambasadora Pan Tomasz Kollat, kierownik Konsulatu Generalnego w Ałmaty, Konsul RP Pan Jerzy Tymofiejuk wraz z małżonką Panią Agnieszką Tymofiejuk i pracownik Ambasady ds. dyplomacji publicznej Farangiz Kollat.


PAIInformacja: Polonijna Agencja Informacyjna
Na podstawie: Ambasada RP w Nur-SułtanieW przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

ODWIEDZIŁO NAS DOTYCHCZAS 3675723 OSÓB