SWP

   Kazachstan
 2021-10-13 JUŻ JEST KOLEJNY NUMER "AŁMATORA"

Polonijne czasopismo "Ałmator" cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem społeczności polonijnej w dawnej stolicy Kazachstanu – Ałmaty.

Czwarty numer „AŁMATORA”, który mogą Państwo przeczytać w tej chwili, to dowód, że nasze inicjatywa nie jest chwilowym kaprysem garstki zapaleńców, lecz obliczonym na długie lata poważnym przedsięwzięciem. Wymownie świadczyć może o tym również fakt, że we wrześniu rozpoczęła się procedura rejestracji tytułu.
AŁMATOR NR 3 (4) WERSJA PDF


Informacja: Polonijna Agencja InformacyjnaW przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

ODWIEDZIŁO NAS DOTYCHCZAS 3675378 OSÓB