SWP

   W. Brytania
 2021-10-22 WYCIECZKA ABSOLWENTEK

Absolwentów Polskiej Szkoły im. F. Chopina Southampton łączy niezwykle silna więź emocjonalna. Mimo, że czas nauki już minął zawarte przyjaźnie przetrwały i z każdym rokiem umacniają się. To dużo mówi o placówce!

Absolwentki klasy A-level, rok 2019-2021 pod opieką Izabeli Grimes-Zachorskiej wybrały się w podróż na przepiękną wyspę Isle of Wight szlakiem literackim i historycznym.

Spotkanie z bohaterem powieści Ian'a Flaming'a i projekcja filmu "No time to die". Następnie odbyła się "podróż w czasie" do wiktoriańskiej Anglii, podczas wizyty w Osbourne House, rezydencji letniej królowej Viktorii i króla Alberta, okraszona wizytą w egzotycznej motylarnii. A na zakończenie podziwianie majestatu i piękna wschodu słońca na klifach, punkt widokowy The Needles.


POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.
Na podstawie: Polska Szkoła im. F. Chopina SouthamptonW przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

ODWIEDZIŁO NAS W TYM ROKU 3838005 OSÓB


Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów