SWP

   Ukraina
 2021-10-24 „OCENA POZIOMU ROZWOJU ORGANIZACJI”

7 października odbyły się kolejne szkolenia w trybie hybrydowym (off- i on-line), zorganizowane przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Przedsiębiorców Polskich na Ukrainie na temat „OCENA POZIOMU ROZWOJU ORGANIZACJI” zgodnie z założeniami projektu finansowanego ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021.

Seminarium przeprowadziła konsultant biznesowy, prelegent Wita Kolesnikowa, a jego celem stało się zapoznanie z podstawowymi ideami związanymi z rozwojem organizacji i wdrażaniem innowacji, udoskonaleniem umiejętności oceny poziomu rozwoju organizacji i szybkiego dostosowywania się do zmieniających się warunków zewnętrznych i wewnętrznych.

Umiejętność ta jest nie tylko pożądana, ale w wielu przypadkach niezbędna dla pomyślnego rozwoju i samego istnienia nowoczesnej organizacji. Dla wielu organizacji pytanie nie brzmi zmienić, czy nie, ale jak to zrobić i jak uniknąć poważnych problemów materialnych i psychologicznych.


PAIPOLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.
Na podstawie: Dziennik KijowskiW przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

ODWIEDZIŁO NAS W TYM ROKU 3838274 OSÓB


Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów