SWP

   Kanada
 2021-11-26 WYŚLIJ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ DO POLSKIEGO WETERANA!

Kartka świąteczna to bardzo miły i prosty gest, aby pokazać, że o kimś pamiętamy. Kiedyś był to zwyczaj, który był praktykowany na każde święta, dzisiaj wysyłamy sms-a albo wrzucamy życzenia na portal społecznościowy.

Z tej okazji Ambasada RP w Ottawie zaprasza wszystkich chętnych uczniów kl. I-III i kl. IV-VI oraz polską młodzież w prowincji Ontario do wzięcia udziału w konkursie: „Kartka Bożonarodzeniowa dla Polskiego Weterana”

Uczestnik konkursu wykonuje kartkę świąteczną nawiązującą do polskich tradycji Świąt Bożego Narodzenia i do symboli patriotycznych. Kartka powinna zawierać czytelny tekst życzeń świątecznych w języku polskim i może być wykonana w dowolnej technice plastycznej.

Kartki należy dostarczyć lub wysłać na adres:
Embassy of the Republic of Poland, 443 Daly Ave. Ottawa, ON K1N 6H3.

Termin dostarczenia kartki: 03 grudnia, 2021. Nadesłana kartka powinna posiadać dołączoną informację zawierającą: imię i nazwisko oraz wiek uczestnika.

Nadesłane kartki bożonarodzeniowe zostaną następnie rozesłane do polskich weteranów i kombatantów w prowincji Ontario.

Nagrody oraz mikołajkowe upominki dla wszystkich uczestników konkursu będą do odbioru w Ambasadzie RP po 6 grudnia lub dostarczone drogą pocztową dla uczestnika spoza okręgu Ottawy.

Uprzejmie prosimy o przesłanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na upublicznienie zdjęć na stronie internetowej oraz portalach społecznościowych Ambasady RP w Ottawie” oraz podanie adresu pocztowego na adres:
ottawa.polonia@msz.gov.pl

Serdecznie zapraszamy


POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.
Na podstawie: Ambasada RP w OttawieKopiowanie materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

ODWIEDZIŁO NAS W TYM ROKU 4033304 OSÓB


Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów